STRATEJİ

Hemen Kargo!

Sipariş Toplamınız 100 TL ve üzeri ise Kargo ÜCRETSİZ!

Marka: New Toys
Stok Durumu: 20
58,47TL + KDV
KDV Dahil: 69,00TL
   0 yorum  |  Yorum Yap
Kredi Kartlarına 9 Taksit İmkanı

HAMMADDE: Plastik

İÇERİK: 1 Adet oyun platformu, 64 adet oyun taşı, toplam 65 parça

OYUNCU SAYISI: 2 Oyuncu

HAZIRLIK: Oyuncular karşılıklı otururlar. Oyun platformunu masaya koyarlar. Mavi renkli taşları 1.oyuncu, kırmızı renkli taşları 2. oyuncu alır.

NASIL OYNANIR: Oyuncular sırayla platforma taşlarını yerleştirirler. Amaç rakibin taşlarını kendi taşları arasında sıkıştırmaktır. Rakibin taşlarını sıkıştıran oyuncu, rakibin sıkışan taşını alıp kendi taşıyla değiştirir. Oyun yatay, dikey ve çapraz olarak her sıkışan taşı yada taşları karşılıklı değiştirirek platform dolana kadar devam eder . Oyunun sonunda platformda en çok taşı olan oyuncu oyunu kazanır. Oyun beraberede bitebilir.

KAZANIMLAR: Stratejik düşünme becerisi kazandırır. Görsel algı ve hafızayı güçlendirir. Hızlı düşündürür. Dikkat, odaklanma ve konsantrasyonu geliştirir. El becerisi geliştirir. Eğlendirirken öğretir. Özgüven gelişimini destekler. Birlikte oynama becerisi kazandırır.

Hem Eğlenecek Hem Öğreneceksiniz..

 

Çocuklarımızın gelişimi için;

Ahşap oyuncaklarakıl ve zeka oyuncaklarızeka kutu oyunlarıkutu akıl oyunlarızeka geliştirici oyuncaklarzeka ve beceri oyuncaklarızeka ve dikkat geliştirici oyuncaklar gibi birçok oyuncak çeşitleri sayesinde sıkılmadan eğlenceli vakiler geçirerek gelişebilecekler. Tüm oyuncak çeşitlerini sitemizde bulabilirsiniz.

 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Kampanyalı Ürünler
-50%
22,00TL 11,00TL