Üyelik Sistemi

Alışveriş yapmak için üye olmalı mıyım ?
Beğendiğiniz ürünleri üye olmadan sepete ekleyebilir, inceleyebilir ve satın alabilirsiniz fakat kayıtlı müşterilerimize sunduğumuz özel avantaj, indirim, fırsat veya kampanyalardan yayaralanamazsınız.

Üye olmak ücretli midir ?
Newtoys.com.tr'ye
üye olmanız durumunda yada üye olurken sizden hiç bir şekilde ücret talep edilmez.

Nasıl üye olabilirim ?
Üye olmak için sayfaların orta üst boşlukta yer alan Kayıt Olun linkine tıklayarak sizden istenilen bilgileri girmeniz yeterlidir.

Newtoys.com.tr'ye üye olduğumda nasıl bir sorumluluğu kabul etmiş sayılırım ?
Newtoys.com.tr'ye üye olduğunuzda ve yapacağınız alışverişler de "Satış Sözleşmesi" 'ni okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız.

Üyelik bilgilerimi güncellemeli miyim ?
Üyelik bilgilerinizin güncel ve doğru olması, gerektiğinde size ulaşabilmemizi, özel kampanyalarımızdan faydalanabilmenizi ve bültenlerimizden düzenli olarak haberdar olmanızı sağlayacaktır.

Kullanıcı şifremi unuttum, ne yapmalıyım?
Kullanıcı şifrenizi unuttmanız durumunda sayfaların orta üst boşlukta yer alan Üye Girişi modülündeki Giriş Yapın linkini tıklayarak ve üye giril alanındakı Parolamı Unuttum link'ini kullanarak şifrenizin mail adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Üye olmam bana ne gibi avantajlar sağlayacak ?
Newtoys.com.tr'ye
üye olarak iletişim, fatura, teslimat v.b. bilgileri sadece bir kere sisteme girerek alışverişlerinizde hız kazanabilirsiniz. Ayrıca kampanya, indirim, bülten v.b. haberlerden ilk önce siz bilgilendirilir ve ihtiyacınız olan ürünü çok daha hızlı ve ucuz bir şekilde temin edebilme fırsatını yakalarsınız. Fiyat takibi, ürün takibi, stok takibi, mesajlarım v.b. bir çok kullanışlı modüllerimizi sorunsuzca ve lehinize olcak şekilde kullanabilir Newtoys.com.tr'nin ileride yapacağı tüm para puan ve bonus uygulamalarından ilk önce siz faydalanabilirsiniz.