Trafik - Rush Hour Zeka Oyunu

Hemen Kargo!

Sipariş Toplamınız 100 TL ve üzeri ise Kargo ÜCRETSİZ!

Stok Durumu: Stokta yok
78,64TL + KDV
KDV Dahil: 92,79TL
   0 yorum  |  Yorum Yap
Kredi Kartlarına 9 Taksit İmkanı

Arabanı sıkışmış trafikten çıkarabilir misin ?
Dünya çapında ünlü akıl oyununda zorluk seviyeleri farklı 40 görev, 8-99 yaş arası herkesi bekliyor.

Rush Hour Amerika'da, Parent's Choice Magazine tarafından yapılan oylamada 'SON 25 YILIN İLK 25 OYUNU' ndan birisi olmuştur.
Oyuncular araçları seçilen karta göre oyun alanına yerleştirirler. Sonra sıkışıklığa yol açan araba ve kamyonları yalnızca ileri geri hareket ettirerek sıkışmış trafikten kurtulmaya çalışırlar. Çok sayıda ödül alan, eğlence dolu saatler geçirtirken Rush Hour oyuncuların daha da zor seviyelerde çabalarken kendi hızlarında gelişmesini sağlar. 
İÇERİK:
16 adet araç ( 11 adet araba, 4 adet kamyon, 1 adet kırmızı araba -sizin aracınız- ), 1 den 40 a kadar zorluk seviyeleri farklı görev kartları ve 1 adet oyun alanı.
Amaç: Kırmızı arabayı (sizin aracınız) trafik sıkışıklığından kurtarıp çıkış kapısına ulaştırmaktır.
Hazırlık: Görev kartlarından birini seçip oyun alanının kenarında bulunan yuvaya koyun. Araçları karttaki konumlarına göre oyun alanına yerleştirin.
Nasıl Oynanır? Arabanızı çıkışa götüren yol açılıncaya kadar araçları yukarı, aşağı veya sola, sağa kaydırın. Tek Kural: Hiçbir aracı, oyun alanında hareket ettirirken yerinden kaldıramazsınız. İçinden çıkılmaz bir duruma düştüyseniz: Eğer geldiğiniz noktada umudunuzu kaybettiyseniz tüm araçları oyun alanından çıkarın. Oyuna yeniden başlayın. Beyninizin Durduğunu Hissediyorsanız: Her bir görev kartının arka yüzünde çözüme giden tüm hamleler sırasıyla yer almaktadır. Kartın arka yüzündeki resimde her araç bir harf ile isimlendirilmiştir. Alt bölümde yer alan çözümde ise ilk harf aracın ismini, ikinci harf hareket yönünü, sayı ise kaç birim hareket edileceğini tanımlamaktadır. ( Hareket Yönleri: U:Yukarı, D:Aşağı, R:Sağ, L:Sol anlamına gelmektedir. )
Yaş: 8 - 99
Oyuncu Sayısı: 1 oyuncu
Kazanımlar:
Eğlenerek problem çözme
Plan yapma 
Mantık yürütme becerilerini geliştirir

Kutu Boyutları (cm): 22,6 x 20,3 x 6,4

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Kampanyalı Ürünler
-50%
22,00TL 11,00TL
-50%
-50%
-50%